АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Рада розблокувала підписання закону про імпічмент

Проект постанови Євросолідарності про скасування результатів голосування за імпічмент президента підтримав 101 депутат.

Верховна Рада на засіданні в середу, 18 вересня, відмовилася підтримати постанову, яка скасовує результати голосування за законом про імпічмент президента. За проект постанови фракцій Європейська солідарність проголосував лише 101 депутат за 226 необхідних. 

Тепер спікер Ради Дмитро Разумков може підписати закон і передати його на затвердження президента. 

Згідно з постановою, прийняття закону про імпічмент пройшло з порушенням процедури. Також автори проекту стверджували, що закон “містить ряд системних недоліків”, зокрема, дублює чинні норми законодавства. Крім того, фракція Петра Порошенка зазначила, що ініціатива Зеленського повторює положення прийнятого попереднім складом Ради законопроекту про імпічмент, який нинішній президент так і не підписав. 

Як повідомлялося, Рада прийняла закон про імпічмент президента 10 вересня, провівши відразу голосування в першому і другому читанні. 

Метою документа названо створення правових гарантій для здійснення депутатами парламентського контролю над дотриманням главою держави Конституції і законів України, а також можливості практичної реалізації процедури імпічменту президента. 

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close