Керівники депутатських фракцій 22 квітня на погоджувальній раді визначать дату розгляду в парламенті законопроекту про імпічмент президенту.
Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що наступного тижня можуть визначити дату розгляду в парламенті законопроекту про імпічмент президенту. Про це він заявив під час ефіру на одному з українських телеканалів.

“Очевидно, це рішення ми будемо приймати спільно (з керівниками депутатських фракцій – ред) на погоджувальній раді (22 квітня – ред). Цього тижня ми будемо проговорювати, які саме з тих (запропонованих – ред) законопроектів, по-перше, є готовими, узгоджені комітетом, і будемо приймати рішення. І в понеділок я зможу озвучити це рішення на погоджувальній раді або на брифінгу після погоджувальної ради”, – сказав голова ВРУ.

За словами Парубія, на сьогодні вже зареєстровано п’ять законопроектів про імпічмент.

“Звичайно, є фракції, які наполягають на тому, щоб це також було включено в пакет (законопроектів щодо реформування ВР – ред), оскільки це також передбачає посилення контролюючої ролі парламенту і відповідальності”, – сказав Парубій.

Раніше повідомлялося, що Порошенко заговорив про закон про імпічмент президенту. У парламенті має відбутися дискусія стосовно закону про імпічмент президенту, говорить Порошенко.

Нагадаємо, раніше неодноразово закликали прийняти закон і оголосити імпічмент Порошенкові. У президента дані вимоги називали незаконними.

Ми в соціальних мережах