Сьогодні, 11 травня, Рада Європейського союзу (ЄС) проголосувала за надання безвізового режиму для громадян України.

Про це у своєму Twitter повідомив кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк. “Рада ЄС схвалила візову лібералізацію для України. Залишилося тільки підписання 17 травня, о 14:30”, – повідомив Йозвяк.


the council has approved visa lib for #Ukraine. now only signature on 17 May, 14.30

CET left. — Rikard Jozwiak (@RikardJozwiak) May 11, 2017


Міністри країн Євросоюзу з питань сільського господарства і рибальства в більшості своїй схвалили надання безвізового режиму Україні.

За відповідне рішення проголосували більшість міністрів. Сьогоднішнє голосування раніше анонсував журналіст “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк.

“Міністри ЄС з сільського господарства та рибальства підтвердять візову лібералізацію для України 11 травня близько 10 ранку”, – написав він.

Безвізовий режим з ЄС запрацює у другій половині червня.

Це голосування стало останнім у процедурі лібералізації візового режиму для громадян України. Далі – підписання відповідного документа 17 травня в Страсбурзі президентом Європарламенту Антоніо Тальяні і представником Мальти-головуючого в ЄС. Через 20 днів після того, як дану постанову буде опубліковано в офіційному віснику Євросоюзу, безвізовий режим для громадян України, нарешті вступить в юридичну силу. Нагадаємо, 26 квітня посли Європейського союзу схвалили надання безвізового режиму для громадян України.