АктуальноВсі новиниУкраїна

Разумков оцінив перше засідання Верховної Ради

Глава парламенту висловив сподівання, що “ейфорія першого дня” не вичерпається і нардепи й надалі плідно працюватимуть.
Незважаючи на те, що перше засідання Верховної Ради (ВР) дев’ятого скликання затягнулося до 02:30 ночі, депутати були готові працювати далі. Про це в суботу, 31 серпня, сказав голова парламенту Дмитро Разумков, повідомляє УНІАН.

Відповідаючи на запитання, чи було йому важко в перший робочий день, глава Ради сказав: “Нормально. Я Вам більше скажу: хай як дивно, але ми з першим віцеспікером і з віцеспікером тільки по дві чи по три години поспали, але вранці були доволі бадьорими. І Ви ж бачили настрій в залі: народні депутати були готові працювати й надалі”.

Однак, за словами Разумкова, він розуміє, що певною мірою це була “ейфорія першого дня”.

“Але я дуже сподіваюся, що розуміння того, що Верховна Рада повинна працювати – не тільки публічно, а й на результат, передовсім на результат, – воно в цьому скликанні парламенту й залишиться. Що це буде не тільки одне, два, три засідання, а це стане стандартною роботою Верховної Ради України”, – сказав голова ВР.

Також Разумков сказав, що 3 вересня нардепи так само працюватимуть – поки вичерпають порядок денний.

Нагадаємо, перше засідання Верховної Ради нового скликання розпочалося 29 серпня і затягнулося до ночі. На ньому було обрано президію Ради, склади комітетів ВР, новий Кабмін, генпрокурора і голову СБУ. Також у першому читанні був прийнятий закон про скасування депутатської недоторканності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close