Арахамія раніше заявляв журналістам, що не вважає Разумкова членом їхньої фракції.

Раніше Разумков заявив, що після відставки з посади спікера Ради входить до партії / УНІАН, Андрій Кримський

Раніше Разумков заявив, що після відставки з посади спікера Ради входить до партії / УНІАН, Андрій Кримський

Екс-спікер Ради Дмитро Разумков поки не планує входити до жодної з партій парламенту.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу Наш.

Він, зокрема, заперечив, що може ввійти до складу “Євросолідарності”.

“Разумков не буде в колективі “Європейської Солідарності”, так само, я думаю, не буде в колективі жодної іншої політичної сили, яка представлена сьогодні в парламенті. Ви знаєте, що я непогано спілкувався зі всіма фракціями та групами – це було моє завдання як голови ВРУ, щоби Рада продовжувала працювати нормально. І зараз так само”, – зазначив колишній глава Ради.

Читайте такожАрахамія не вважає Разумкова членом їхньої фракціїВін зауважив, що поки сидить поряд з представниками партії “Євросолідарність”, про що раніше писав депутат від “ЄС” Олексій Гончаренко, зловтішаючись відставкою Разумкова.

“Так, дійсно, я зараз сиджу, як кажуть, “на гальорці”, за фракцією “ЄС”. Але давайте не будемо читати всяку єресь у Телеграм-каналах, а піднімемо відео, як я пройшовся по залу і підійшов до кожної фракції, до Давида Георгійовича (Арахамії), Петра Олексійовича, у фракцію “ОПЗЖ” – з усіма”, – зазначив Разумков.

Разумков вважає себе членом “Слуги народу”

Сьогодні, 19 жовтня, відповідаючи на запитання УНІАН, працювати до якого парламентського комітету він піде, Разумков зазначив: “Я пішов би до свободи слова. Я навіть листа написав Арахамії (голова фракції “СН” – УНІАН)”.

На уточнення, чому він писав листа Арахамії, адже він не є членом фракції “СН”, екс-спікер нагадав, що свого часу він увійшов до складу фракції “СН”.

“Згідно Регламенту Верховної Ради, голова, перший заступник і заступник не входять до складу будь-якої фракції… Ця норма була також виконана. Але якихось додаткових документів, заяв про вихід або виключення – фракція не приймала рішення про виключення. Такого не було. Тому після завершення моєї каденції на цій посаді, фактично, я автоматично повертаюся до фракції”, – сказав Разумков

На уточнююче запитання, чи є наразі Разумков автоматично членом фракції “СН”, він відповів: “Я думаю, що на жаль для колег так”.

Відповідаючи на запитання, чи писав він заяву про вихід з фракції, коли ставав головою парламенту, Разумков сказав: “Ні, не писав”. На уточнення, чи таким чином він зараз “слуга народу”, екс-спікер зазначив: “Такого варіанту раніше не було. Виходить, що так”. При цьому, він нагадав, що на сайті парламенту він вказується як позафракційний депутат.

Вас також можуть зацікавити новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter