Великодні свята і перевірка відсутності незавершених судових розглядів – основні причини, через які оголошення результатів може відкластися.

 Офіційні результати підрахунку протоколів голосування в другому турі виборів президента України будуть оголошені орієнтовно 30 квітня. Таку дату назвав заступник голови ЦВК Євген Радченко. 

Великодні свята і перевірка відсутності незавершених судових розглядів – основні причини, за якими оголошення результатів може відкластися. 

“Ви знаєте, не хочемо прогнозувати з оглядкою на два фактори. Перший фактор – це все-таки не Бог зна що, тому мовчимо, а другий фактор – це, звичайно, свята. І третій фактор – є ще один, який поки не відбувся, але ми мусимо дотриматися чистоти процедури”, – сказав Радченко. 

“ЦВК після завершення процедури отримання протоколів і встановлення результатів обов’язково звернеться до органів судової влади для того, щоб переконатися, що ніде не має позовів, чи немає ніде незавершених судових справ, і тільки після того, як все буде чисто, всі процедури будуть завершені, ЦВК встановить результат, і, власне, тому ми і називаємо орієнтовну дату цього встановлення – 30-го числа”, – заявив він.

Ми в соціальних мережах