Володимир Путін

У Кремлі повідомили про підготовку підсумкового документа саміту нормандської четвірки, але кажуть, що поки не вирішили, буде документ декларативним чи зобов’язуючим.
Кремль заявив, що йде підготовка підсумкового документа до саміту нормандської четвірки. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС у вівторок, 19 листопада.

Підсумковий документ нормандської зустрічі готується, але в Кремлі поки не вирішили, буде він декларативним чи зобов’язуючим.

“Можна очікувати, що буде узгоджуватися якийсь текст. Що це буде за документ і чи буде він підписним – поки говорити передчасно. Поки якихось спільних рішень щодо цього немає”, – зазначив Пєсков.

Він пояснив, що під документами, які приймаються без підпису, зазвичай розуміються різні заяви, декларації, меморандуми і так далі. У свою чергу, певні домовленості – плани дій, дорожні карти, угоди та інші документи, які мають зобов’язуючий характер або мають елементи зобов’язуючого характеру, – найчастіше підписуються.

“Узгодження триває: узгодження якогось тексту, а ось що це буде за документ – це ще слід визначити”, – зауважив представник Кремля.

Зазначимо, сьогодні для організації нормандської зустрічі до Києва приїхав глава МЗС Німеччини Хайко Маас.

Ми в соціальних мережах