АктуальноГоловне в УкраїніГоловне у СвітіУкраїна

РФ погрожує Києву військовим конфліктом на Азові

Ситуація в Керченській протоці може обернутися військовим конфліктом, якщо Україна буде порушувати правила проходу через протоку.

У Росії Рада Федерації в середу, 10 квітня, прийняла заяву, в якій говориться, що порушення українською стороною правил проходу суден через Керченську протоку може обернутися військовим конфліктом, повідомляє ТАСС.

При цьому наголошується, що в конфлікт може бути залучений НАТО. “Спроби України діяти в обхід цим процедурам несуть у собі ризики виникнення військового конфлікту між Україною і Російською Федерацією, в який може бути залучений і НАТО”, – підкреслили в Радфеді. У заяві йдеться, що проходження суден у Керченській протоці – не питання співвідношення сил у регіоні, а проблема дотримання Києвом процедур.

Раніше повідомлялося, що ЄС вимагає від Росії вільний прохід через Керченську протоку. 

Нагадаємо, 25 листопада російський спецназ захопив два українських катери Бердянськ і Нікополь та буксир Яни Капу на підході до Керченської протоки. 24 українських моряки були заарештовані за звинуваченням у “незаконному перетині кордону РФ”, троє з них отримали поранення. Всі захоплені моряки заявили слідству, що є військовополоненими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close