Представник РФ на переговорах у Мінську прокоментував слова українського колеги про підготовку змін у мінські угоди.

Навіть однієї зміни в мінських домовленостях не буде і бути не може. Таким застереженням прокоментував ініціативу України представник Росії в Контактній групі Борис Гризлов.

“З київської сторони прозвучали заяви про підготовку якихось змін у мінські домовленості. Подібні заяви мають провокаційний характер і здатні ускладнити ситуацію на Донбасі. Знову підкреслю: жодних змін у мінські домовленості не буде і бути не може. Уся робота і Контактної групи, і нормандського формату спрямована на їхнє виконання”, – заявив він.

За словами Гризлова, мінські домовленості є непорушними.

“Києву потрібно думати не про перегляд, а про виконання своїх зобов’язань згідно з мінськими домовленостями. Будь-які київські заяви про перегляд мінських домовленостей приносять Україні тільки шкоду, і за попередні роки в цьому можна було неодноразово пересвідчитися”, – заявив Гризлов.

Напередодні представник України в Контактній групі Олексій Резніков повідомив, що Київ підготує план змін в мінські угоди перед наступною зустріччю в нормандському форматі, яка має відбутися в березні 2020 року.

Ми в соціальних мережах