АктуальноВсі новиниУкраїна

РНБО для боротьби з кіберзагрозами залучить іноземні компанії

Апарат РНБО провів переговори з представниками низки американських та ізраїльських компаній.

Рада національної безпеки і оборони України буде співпрацювати з найбільшими приватними американськими та ізраїльськими компаніями в боротьбі з кіберзагрозами. Про це в п’ятницю, 14 лютого, повідомляє прес-служба РНБО.

Зазначається, що апарат РНБО зустрівся з представниками великих міжнародних компаній, які спеціалізуються на кібербезпеці.

“Кібербезпека не є проблемою кожної окремої держави. У разі виявлення загрози ми розуміємо, що вона може зачепити не одну окремо взяту країну. Спільними зусиллями боротися з такими загрозами набагато ефективніше. Тому зараз нам необхідно налагодити механізм співпраці в питанні захисту від кіберзагроз”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається зокрема, що Національний координаційний центр кібербезпеки РНБО на постійній основі буде співпрацювати з американськими компаніями-виробниками технологій і обладнання для кібербезпеки та захисту: Cisco, Fortinet, IBM, MicroFocus, Microsoft і ізраїльською компанією Radware.

Раніше повідомлялося, що Зеленський розширив права і функції Центру кібербезпеки. Тепер центр здійснюватиме аналіз стану кіберзахисту критично важливих об’єктів інфраструктури. Цим указом Зеленський також розширив апарат РНБО.

Тепер в апараті РНБО працюватимуть ще 30 співробітників. При цьому на Раду нацбезпеки також покладається забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close