АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

РНБО домовляється про співпрацю з Boeing

Україна, зокрема, хоче за допомогою американської компанії оновити авіацію Збройних сил.

Секретар РНБО Олександр Турчинов обговорив з директором з питань оборони і космічної безпеки компанії Boeing Стенлі Прусінскі питання співпраці між українськими підприємствами оборонно-промислового комплексу та космічної галузі з американською компанією. Про це повідомляє прес-служба РНБО в п’ятницю, 19 квітня.

На зустрічі також обговорювалися перспективи співпраці у військово-технічній сфері, зокрема, проекти оновлення винищувальної і штурмової авіації Збройних сил України.

За словами Турчинова, компанія Boeing є провідним підприємством в аерокосмічній галузі, “а її військові літаки і вертольоти значно перевершують російські аналоги”. “Ми зацікавлені в ефективному військово-технічному співробітництві з компанією Boeing, що значно зміцнить потенціал Військово-повітряних сил нашої держави”, – підкреслив секретар РНБО.

Крім того, сторони розглянули питання співпраці в області авіа- і ракетобудування.

Своєю чергою, Прусінскі висловив впевненість у перспективності довгострокового співробітництва. “Я завжди вважав Україну інтелектуальним і технічним двигуном у Східній Європі”, – сказав він.

Прусінскі зазначив, що сподівається на довгострокову співпрацю з Україною.

Відзначимо, в лютому стало відомо, що держпідприємство Завод 410 цивільної авіації почало освоєння послуг з ремонту і технічного обслуговування авіаційної техніки Boeing.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close