АктуальноВсі новиниУкраїна

РНБО: Є три “закриті” версії катастрофи літака

Українські експерти розглядають сім версій катастрофи літака Боїнг авіакомпанії МАУ в Ірані.

Три з них є “закритими”. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данилов, повідомляє Радіо Свобода в четвер, 9 січня.

За його словами, версія про поцілення лайнера в Тегерані ракетою з ЗРК Тор є однією з тих, які розглядають українські фахівці.  

“Це одна з версій, яку ми розглядаємо. У нас є сім версій – чотири у відкритому доступі, три версії є поки закритими. Остаточне рішення ми можемо прийняти, коли будуть проведені повністю всі дослідження, які потрібно в цьому випадку відпрацювати”, – сказав Данилов.  

Секретар РНБО запевнив, що “експерти є найкращими фахівцями, які є в нашій країні, вони займалися питаннями російського Бука, яким був збитий літак на території Донецької області”.  

“Але тут немає гонки, РНБО – не піар-агентство, ми працюємо з доказами, ми працюємо з інформацією. Коли та чи інша версія матиме більше або менше підтверджень, ми вас будемо про це інформувати. На сьогоднішній день остаточної версії немає”, – зазначив Данилов.  

Нагадаємо, напередодні почала поширюватися версія про ракету. Зокрема, видання Daily Mail повідомило про те, що український літак міг бути випадково збитий ракетою. На це, вказувало те, що літак, як видно на відео, почав горіти ще в повітрі. В Ірані цю версію заперечують і наводять свої аргументи.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close