У Росії оцінюють обмежувальні заходи на торгівлю з Україною за минулий рік в 4,3 мільярда доларів. В Україні обсяги контрсанкцій ще підраховують.
У Росії оцінюють сумарний обіг українських товарів, які потрапили під нові обмеження Москви, більш ніж в 4,3 млрд доларів. Про це заявив міністр економічного розвитку Росії Максим Орєшкін.

За його словами, це майже 30% від загального товарообігу між Росією і Україною за 2018 рік.

“Перелік української продукції, що потрапляє під обмеження, які вводяться урядом, формувався, в тому числі, з точки зору можливостей її заміщення як вітчизняними товарами, так і продукцією з інших держав”, – зазначив російський міністр.

Орєшкін наголосив, що прийняте рішення було вимушеною відповіддю на недружні дії України і повністю відповідає міжнародним зобов’язанням Росії.

У Мінекономіки України мають намір провести оцінку наслідків нових російських санкцій для української економіки. Там зазначили, що експорт товарів з України в Росію в 2018 році зменшився на 7,2% або на $282,4 млн і склав $3,7 млрд. Частка Росії в загальному обсязі експорту товарів з України скоротилася до 7,7% в порівнянні з 9,1% в 2017 році.

Ми в соціальних мережах