Головне в Україні

Росія перетворила окупований Крим та Донбас на простір безправ’я – МЗС України

У МЗС також закликали міжнародних партнерів порушувати питання політв’язнів та вимагати припинення утисків в Криму.

Директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв заявляє, що Росія перетворила окуповані території Криму та Донбасу на простір безправ’я.

Про це дипломат повідомив у своєму мікроблозі Twitter.

«Правозахисники і МЗС України: Росія перетворила окуповані території на простір безправ’я – викрадення, вбивства, залякування, каральна психіатрія», – написав він.

 Також Макеєв закликав міжнародних партнерів порушувати питання політв’язнів та вимагати припинення утисків в Криму на зустрічах з представниками РФ. Крім того, Макаєв зауважив, що МЗС України підтримує заклики українських правозахисників до міжнародних партнерів України щодо санкцій проти РФ за порушення прав людини в окупованих Криму та Донбасі.

Як повідомлялось раніше, Росія перекинула з Каспію морську піхоту в окупований Крим для навчань.  Морпіхи Каспійської флотилії приступили до активної фази тактичних занять на незнайомому для них полігоні Опук на чорноморському узбережжі в східній частині Кримського півострова. Особовий склад підрозділу морської піхоти відпрацьовує завдання устаткування вогневих позицій, зміни районів зосередження, організації їх системи охорони та оборони.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close