АктуальноВсі новиниГоловне у Світі

Росія планує направити своїх спостерігачів на вибори в Україну, – заступник глави МЗС РФ Грушко

РФ планує направити своїх спостерігачів на вибори в Україні, але побоюється “провокацій” з українського боку.

Про це в інтерв’ю ТАСС повідомив заступник глави МЗС Росії Олександр Грушко.

“Так, ми плануємо направити наших спостерігачів і взяти участь у місії згідно з усіма критеріями ОБСЄ”, – сказав він, відповідаючи на запитання про участь російських спостерігачів у складі місії ОБСЄ на виборах Президента України.

Водночас Грушко зазначив, що є деякі побоювання щодо “можливих провокацій” стосовно російських спостерігачів з боку Києва.

“Справа в тому, що нинішня ситуація в Україні така, що побоювань завжди дуже багато. Водночас Україна є країною-членом ОБСЄ. Так що ми виходимо з того, що зобов’язання, які Київ взяв на себе, вступаючи в цю організацію і приєднуючись до основоположних документів, будуть повністю виконуватися українською стороною. Інакше буде дуже сумно”, – додав він.

Як повідомлялося, 9 січня 2019 р. глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що в листі, направленому на адресу директора Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборге Солрун Гісладоттір із запрошенням направити спостережну місію на президентські вибори в Україні зазначив, що МЗС не прийматиме заявки від російських спостерігачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close