АктуальноВсі новини

Росія роздала 125 тисяч паспортів у “ЛДНР”

Кількість людей, прийнятих за Держпрограмою із допомоги в добровільне переселення в РФ співвітчизників, не зростає і залишається на рівні 2018 року.

На непідконтрольних Україні територіях Донбасу роздано близько 125 тисяч російських паспортів. Такі дані озвучив глава МВС РФ Володимир Колокольцев, повідомляє Интерфакс у понеділок, 9 грудня.

Зазначається, що всього з квітня поточного року з “ДНР” і “ЛНР” в пункти прийому документів Ростовської області РФ надійшло понад 160 тисяч заяв на отримання російського громадянства.

Також Колокольцев розповів, що кількість людей, прийнятих за “Державною програмою із допомоги в добровільне переселення в РФ співвітчизників”, не зростає і залишається на рівні 2018 року – майже 92,5 тисячі осіб.

Нагадаємо, в липні президент Росії Володимир Путін підписав указ, який дозволив отримувати громадянство РФ у спрощеному порядку українцям, які раніше жили в будь-якому районі Луганської або Донецької областей.

У відповідь президент України Володимир Зеленський спростив надання українського громадянства росіянам. А уряд України оголосив незаконними паспорти РФ, видані українським громадянам на території “ЛДНР”.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close