[multilanguage_switcher]

Фірма ThreatConnect, що займається питаннями кібербезпеки, розслідувала злами електронної бази виборців, що відбулися нещодавно в двох американських штатах. Одна з IP-адрес 5.149.249.172 виявилася спільною із тією, яку було використано у ході кібератак в Україні, Туреччині та Німеччині раніше цього року. Про це повідомляє видання Politico.

Снимок

“Раніше ФБР розповсюдило у США повідомлення із переліком усіх IP-адрес, із яких було здійснено кібернапади, та закликало відслідковувати ознаки зламу систем за тією ж схемою”, – розповідає автор матеріалу.

У компанії TreatConnect, яка повідомляє про отримання доказів використання єдиної IP адреси у випадках кібератак у США, Туреччині, Німеччині та Україні повідомили, що проаналізована хакерська кампанія “має усі ознаки характерного для Росії способу здійснення подібних злочинів”.

Снимок2

“Попередження розповсюджене ФБР викликало спалах побоювань у США, що мішенню іноземних хакерів стануть недофінансовані провінційні виборчі штаби кандидатів у президенти, адже раніше хакери вже здійснили злам системи Демократичного національного комітету та інших американських політичних організацій”, – пояснює видання.

оригінальний текст : http://ukrainian.voanews.com/a/khakery-z-rosii-atakuvaly-vyborchi-systemy-v-ssha/3491503.html