Румунська церква направить делегатів на всеправославну зустріч з “українського питання” в Аммані, яка пройде в кінці лютого.

Румунська православна церква не заперечує проти надання автокефалії Православній церкві України. Про це йдеться у підсумках Священного синоду, який засідав у Бухаресті 13 лютого, повідомляє агентство Romfea.  

Синод Румунської православної церкви прийшов до висновку, що між Вселенським і Московським патріархатами повинен бути досягнутий консенсус з питання автокефалії.  

Церква вирішила направити делегатів на всеправославну зустріч в Аммані, скликану з ініціативи Єрусалимського патріарха Феофіла для обговорення “українського питання”. У делегацію ввійдуть єпископи, патріарх Данило не поїде в Амман, пише агентство.  

Нагадаємо, 12 жовтня Елладська православна церква першою визнала автокефалію ПЦУ і офіційно почала спілкування з помісною церквою України.  

А 8 листопада Олександрійська православна церква визнала ПЦУ. Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II на літургії згадав ім’я Митрополита Єпіфанія.  

Також в кінці листопада повідомлялося, що Болгарська церква почала згадувати ПЦУ в літургії.  

Ми в соціальних мережах