[multilanguage_switcher]

Уповноважений Німеччини по справах з Росією, Г.Ерлер (СПД), покладає великі надії на саміт щодо України, який планується на вечір середи в Берліні. “Чотирьохстороння угода може надати мирному процесу такий необхідний новий імпульс,” сказав Ерлер в “NeueOsnabrückerZeitung” в середу. Він очікує на “сильний і конкретний поштовх” на зустрічі, яка відбудеться ввечері в рейхсканцелярії.

На саміті зустрінуться канцлер Ангела Меркель (ХДС), президент Франції Франсуа Олланд і президенти Росії і України Володимир Путін та Петро Порошенко. На зустрічі, так званого нормандського формату, вони повинні перейти до попередньої реалізації мирної угоди в Україні.

Комісар закликав Росію до конкретних дій, включаючи розвиток прогресу в окупованих областях та дотриманні правил місцевих виборів на сході України.

На зустрічі в рейхсканцелярії вирішуватимуть і конфлікт у Сирії. Адже з діями Росії в цій країні також повʼязані санкції проти Москви.

Німецький уповноважений зауважив при цьому, що він і інші західні політики не визнають депутатів, обраних від Криму. “Ми не будемо ставитися до них, як до легітимно обраних”, – заявив політик, так як Захід не визнає анексію українського півострова Росією. “Але практично неможливо сказати: раз так, то ми взагалі припиняємо контакти з Думою”, – резюмував Гернот Ерлер.

Посилання на оригінальне джерело : http://www.dtoday.de/startseite/nachrichten_artikel,-Russlandbeauftragter-Erler-setzt-grosse-Hoffnungen-in-Ukraine-Gipfel-_arid,509967.html