Саакашвілі перевозили на машині, поділилася народна обраниця.

Міхеїла Саакашвілі насильно перевезли в Глдані, поділилася нардеп / ілюстративне фото Reuters

Міхеїла Саакашвілі насильно перевезли в Глдані, поділилася нардеп / ілюстративне фото Reuters

Екс-президента Грузії, голову Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі вивезли в Глдані проти його волі, він чинив опір.

Про це у своєму відеозверненні на сторінці в Facebook повідомила народний депутат від “Слуги народу”, дівчина чиновника Єлизавета Ясько.

“Щойно представник грузинського омбудсмена вийшов з глданської в’язниці і підтвердив, що Міхеїл Саакашвілі перебуває саме там. Він озвучив кілька дуже страхітливих моментів. Перше – те, що Саакашвілі вивезли з в’язниці в Руставі проти його волі і без будь-якого дозволу, повідомлення його адвокатів, його близьких, кого-небудь. Про це ніхто не знав. Друге – те, що Міхеїл намагався чинити опір, але його силоміць змусили і вивезли з руставської в’язниці”, – розповіла Ясько.

Читайте такожСаакашвілі відреагував на відео, на якому нібито їсть попри голодування: розкрив, що приймавКрім того, додала вона, Саакашвілі перевозили все ж нібито на машині, а не на вертольоті.

Також, за її словами, в глданській в’язниці зараз відбуваються “дуже страшні події”.

“Дуже багато ув’язнених кричать, організовують провокації, вимикають світло. Міхеілу Саакашвілі зараз дуже небезпечно перебувати в глданській в’язниці”, – підкреслила депутат.

Вона додала, що на даний момент немає інформації ні про стан Саакашвілі, ні про те, яку саме медичну допомогу йому надають в Глдані.

Ясько також зазначила, що за деякою інформацією, до в’язниці стягнули спецназ і водомети.

Міністерство закордонних справ України закликає грузинську сторону невідкладно перевезти Саакашвілі в цивільний медичний заклад, де були б всі необхідні можливості для надання належної медичної опіки та екстреної допомоги, повідомляє прес-служба МЗС у коментарі через переведення Саакашвілі до пенітенціарного медичного закладу №18 у Глдані.

“Міністерство закордонних справ розчароване переведенням громадянина України Міхеїла Саакашвілі до пенітенціарного медичного закладу №18 в Глдані та відсутністю інформування про це української сторони”, – йдеться в повідомленні.

Сьогодні до зовнішньополітичного відомства Грузії передано офіційну ноту МЗС України з цього приводу.

“Подальше перебування громадянина України Міхеїла Саакашвілі в пенітенціарному медичному закладі створює додаткові ризики і напруження, яких можна уникнути, керуючись гуманітарними міркуваннями”, – додали в МЗС.

У відомстві зазначили, що МЗС і посольство України в Грузії продовжує тримати ситуацію навколо Саакашвілі на особливому контролі.

Нагадаємо, 8 листопада видання “Грузія Online” з посиланням на матір Саакашвілі Гіулі Аласанію повідомило, що екс-президента відвезли з пенітенціарної установи №17 у невідомому напрямку. Передбачалося, що його перевезли в Горійський військовий госпіталь, оснащений сучасною медичною технікою.

За словами особистого лікаря Саакашвілі Ніколоза Кіпшидзе, скликаний за рішенням МОЗ консиліум лікарів одноголосно ухвалив, що Саакашвілі потребує негайної госпіталізації в багатопрофільну клініку.

Народний депутат від “Слуги народу” Єлизавета Ясько на своїй сторінці в Facebook повідомила, що Саакашвілі нібито перевезли в лікарню у Горі на вертольоті, а згодом – що Саакашвілі перевезли в “найнебезпечніше місце для його життя” – глданську в’язницю.

Раніше сам Саакашвілі виступав проти переведення його до глданської в’язниці, адже деякі в’язні опинилися там саме за часів його президентства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter