АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Садовий хоче бути прем’єром і обіцяє до 80% нових обличь у списку

Лідер партії “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий заявив, що готовий іти на вибори до парламенту й боротися за місце прем’єр-міністра.

Про це він сказав на звітному 18-му з’їзді партії “Об’єднання “Самопоміч” у суботу в Києві.

“Моя діяльність як міського голови добігає кінця… я не збираюся балотуватися на нову каденцію. Я готовий іти до парламенту, очолювати список, якщо буде ваша довіра, готовий боротися за посаду прем’єра і наводити порядок у країні”, – заявив Садовий.

Він також повідомив, що у виборчому списку партії на парламентських виборах буде більшість нових осіб.

“У майбутньому списку “Самопомочі” до 70-80% будуть нові обличчя для українського парламенту”, – сказав Садовий.

За його словами, серед них будуть лідери партії з областей, представники профспілок і громадських організацій, які пройдуть праймеріз.

“Ми всі з вами підтримуємо закон про відкриті списки. Я вважаю, що ми, якщо підтримуємо цей закон, повинні як партія застосувати його на собі, щоб провести відбір майбутніх кандидатів до Верховної Ради максимально відкрито і прозоро”, – сказав Садовий.

Він зазначив, що мета “Самопомочі” – на наступних парламентських виборах подвоїти або потроїти результат політсили, отриманий у 2014 році.

У суботу з’їзд партії має обрати лідера і керівні органи. Трирічні повноваження Садового, який очолює партію, минули.

Садовий є міським головою Львова з квітня 2006 року. У 2019 році балотувався на посаду президента, але 5 березня (до голосування) зняв свою кандидатуру.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close