АктуальноГоловне в Україні

СБУ видворила з України пропагандиста НТВ й заборонила йому в’їзд на три роки

Співробітника російського пропагандистського каналу НТВ Немишева видворено з нашої країни.

СБУ видворила з України співробітника російського телеканалу НТВ В’ячеслава Немишева та заборонила в’їзд на три роки.

Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

«Службою безпеки України прийнято рішення про примусове повернення до РФ пропагандиста російського телеканалу НТВ В’ячеслава Немишева», – сказано у повідомленні. Зазначається, що російського громадянина 4 жовтня затримали у Києві працівники поліції за скоєння дрібного правопорушення. Під час встановлення його особи правоохоронці виявили акредитаційне посвідчення фейкового «Міністерства інформаційної політики ДНР», так звану «военную акредитацию».

«Це стало підставою залучення співробітників СБУ для перевірки затриманого. СБУ встановила, що Немишев з весни 2016 до осені 2017 року «працював» на тимчасово окупованій терористами території України. Він підготував низку брехливих антиукраїнських матеріалів для ЗМІ на замовлення російських кураторів та в інтересах верхівки бойовиків для виправдання та популяризації їх протиправної діяльності в інформаційному просторі», – додали в СБУ. Крім того, повідомляється, що через діяльність, яка шкодить національним інтересам України, після проведення відповідних процесуальних дій сьогодні, 5 жовтня, о 4.00 ранку Немишева було примусово повернуто до РФ на пункті пропуску «Сеньківка». «Пропагандисту заборонено в’їзд до України терміном на три роки. Згідно з досягнутими домовленостями та для запобігання штучних звинувачень РФ в псевдоутисках російських журналістів, СБ України поінформувала про цей факт представників міжнародних і вітчизняних громадських об’єднань, що працюють у сфері захисту свободи слова», – підкреслили у відомстві.
Журналіста програми “Центральне телебачення” російського телеканалу НТВ Немишева було затримано вчора, 4 жовтня, під час запису стендапу в центрі столиці. За інформацією телеканалу НТВ, затриманого допитували в СБУ.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close