АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

СБУ заблокувала підпільні поставки за кордон військової продукції

СБУ заблокувала підпільні поставки за кордон військової продукції

Зловмисники викрали на заводі в Миколаєві обладнання для обслуговування і ремонту газотурбінних агрегатів на кораблях Військово-морських сил.

У Миколаєві правоохоронці запобігли викраденню і відправці за кордон газотурбінного устаткування військового і подвійного призначення із заводу Зоря-Машпроект. Про це у вівторок, 13 серпня, повідомляє пресслужба СБУ.

За даними спецслужби, місцевий підприємець у змові з колишніми працівниками державного підприємства налагодив постачання обладнання замовникам у країнах Східної Азії.

У результаті обшуків за місцем проживання фігуранта провадження і в орендованому ним складському приміщенні правоохоронці вилучили значну кількість ремонтного газотурбінного устаткування. Зокрема, жарочні труби, турбінні лопаті, складові паливної апаратури газотурбінних двигунів, використовуваних при технічному обслуговуванні і капітальному ремонті газотурбінних агрегатів на кораблях Військово-морських сил і газоперекачувальних об’єктах.

Правоохоронці виявили також оригінали і копії експлуатаційної та конструкторської документації на продукцію державного підприємства, яку постачали на замовлення іноземних партнерів. Вартість вилученого майна, за попередньою оцінкою, становить близько 7 мільйонів гривень.

У рамках кримінального провадження, відкритого за статтею про порушення порядку міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю, тривають невідкладні слідчі дії.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close