АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Шмигаль доручив активізувати взаємний туризм із Туреччиною

Туреччина й Україна можуть взаємно визнати “паспорти вакцинації”. Це зробить простішими туристичні поїздки між країнами.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив активізувати співпрацю з Туреччиною в сфері туризму. Планується розширити морське і авіаційне сполучення. Про це повідомляє урядовий портал.  

“Українці входять у список багаточисельних туристів у Туреччині, і географія їхнього відпочинку постійно розширюється. Тому ми повинні розглянути можливість розширення сполучення, зокрема організувати додаткові рейси на популярні маршрути на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами”, – заявив глава уряду.    

За його словами, варто також розробити сприятливі умови для залучення турецьких туристів в Україну.   “Крім великих міст, варто розглянути можливість розвитку напрямків до санаторних курортів, які будуть цікаві для подорожей всією сім’єю”, – пояснив глава Кабінету міністрів.  

У свою чергу, посол України в Туреччині Андрій Сибіга додав, що для турків можуть бути цікавими видатні українські міста – Кам’янець-Подільський, Хотин.  

“Денис Шмигаль дав доручення відповідним відомствам опрацювати питання про можливість збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною та розглянути шляхи спрощення системи відвідування України вакцинованими громадянами Туреччини”, – ідеться в повідомленні.  

Також стало відомо, що Туреччина й Україна можуть взаємно визнати “паспорти вакцинації”. Це зробить простішими туристичні поїздки між країнами.  

Раніше Туреччина анонсувала відкриття нового туристичного сезону. Він почнеться в квітні із Середземного моря та поступово перейде в Егейський регіон.

Теги
Close