АктуальноВсі новини

Скандальний Гладковський знову очолив корпорацію Богдан

Ексзаступник секретаря РНБО Олег Гладковський, замішаний в корупційному скандалі, повернувся в бізнес.

Зайнятий на посаді першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) до березня поточного року Олег Гладковський знову очолив корпорацію Богдан, президентом якої він був з моменту її створення у 2005 році до призначення на держслужбу.

“Гладковський після майже п’яти років на держслужбі знову повернувся до керівництва корпорацією, засновником і кінцевим бенефіціаром якої він є, і буде курирувати роботу імпортерських і дилерських підприємств, а також відповідатиме за стратегію автомобільних заводів у Луцьку і Черкасах”, – повідомив агентству прессекретар компанії Сергій Красуля. Нагадаємо, згідно з розслідування журналістів Bihus.info, підприємства Укроборонпрому купували деталі, поставлені контрабандою з Росії групою ділків. При цьому ціни на деталі завищувалися в кілька разів. Учасниками схеми з розкрадання в оборонному комплексі є заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор з другом і директор Укроборонпрому Павло Букін.

У вказаній схемі також нібито задіяні керівники оборонних структур різних рівнів. Після оприлюднення даних про корупцію президент Петро Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника РНБО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close