АктуальноВсі новиниУкраїна

Скасування карантину: Ляшко розповів про третій етап

Новий етап ослаблення обмежувальних заходів намічено на 1 червня: відкриються спортзали, басейни і запрацюють пасажирські перевезення по всій країні.

З 1 червня в Україні розпочнеться третій етап послаблення карантинних обмежень. З початком літа відкриють спортзали й басейни, залізничні та автомобільні міжобласні перевезення, повідомив головний санлікар Віктор Ляшко у вівторок, 26 травня.  

“Також відвідування освітніх занять в групах не більше 10 осіб, наприклад, почнуть роботу автошколи”, – додав він.  

Ляшко зазначив, що незабаром МОЗ опублікує рекомендації щиодо робот басейнів і спортзалів.   “Басейни ми раніше не розглядали на третьому етапі виходу, але нові дані, які з’явилися сьогодні, щодо поширення коронавірусу через водний шлях передачі, зокрема у воді, яка підлягає постійній дезінфекції, дозволяють нам почати їхню роботу”, – додав заступник міністра.  

Ляшко нагадав, що умовами послаблення є показники інцидентності (не більше 12 хворих на 100 тисяч населення), завантаженості ліжок в лікарнях, визначених для лікування пацієнтів з коронавірусом (менше 50%), середньої кількості тестувань ПЛР і ІФА (не менше 12).   Також МОЗ опублікувало інфографіку вже скасованих обмежень.  

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close