КИЇВ. 6 червня. УНН. Україна не може довіряти словами російського диктора володимира путіна про «гарантії» для судноплавства – раніше він гарантував не нападати на Україну. Про це на Twitter написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише УНН.

Цитата

«путін каже, що не використовуватиме торговельних шляхів для нападу на Одесу. Це той самий путін, який сказав канцлерові Німеччини Шольцу та президенту Франції Макрону, що не нападатиме на Україну – за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення до нашої країни. Ми не можемо довіряти путіну, його слова – порожній звук», – написав міністр.

Контекст

Російський диктатор раніше заявив, що росія нібито готова забезпечити вивезення українського зерна через окуповані нею порти Бердянська та Маріуполя, а також гарантує мирний прохід суден із зерном у міжнародні води з тих портів, які під контролем України.

Раніше

На вихідних пресслужба Українського Дунайського пароплавства повідомила, що блокаду українських портів готуються “прорвати” за допомогою річкового контейнеровозу через порт Ізмаїл.