Спецпредставник держдепу США щодо України Курт Волкер 21 серпня у Мінську зустрінеться з представником російського уряду, щоб обговорити російсько-українські відносини.

Про це раніше повідомили у прес-службі державного департаменту США, передає УНН.

“Спеціальний представник Сполучених Штатів Америки щодо України Курт Волкер відвідає Мінськ, Білорусь, де він зустрінеться з представником уряду Росії для обговорення російсько-українських відносин, 21 серпня”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що потім він поїде до Литви, щоб зустрітися з вищими державними посадовими особами для обговорення шляхів розвитку в Україні.

“23 серпня він поїде до Києва, де приєднається до міністра оборони Джеймса Меттіса на зустрічах з вищими посадовими особами України для обговорення подальших кроків на дипломатичних переговорах щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України”, – зазначено в повідомленні.

Варто зазначити, що у переговорах з російської сторони з питань України раніше брав участь помічник президента Росії Владислав Сурков.

Раніше, вже повідомлялось, що міністр оборони США Джеймс Меттіс відвідає Україну на День Незалежності України, 24 серпня.