Всі новиниГоловне в Україні

США допоможе Україні створити Службу фінансових розслідувань

В FinCEN заявляють, що візьмуть на себе наглядову функцію за процесом створення в Україні єдиного органу для боротьби з фінансовими злочинами проти держави.

Державне агентство США з протидії фінансовим злочинам (FinCEN) готове надавати допомогу Україні у створенні Служби фінансових розслідувань. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України. Зазначається, що відповідної домовленості досягнуто за результатами зустрічі глави відомства Олександра Данилюка із заступником директора FinCEN Джамалом Ель-Хінді. «Під час зустрічі сторони обговорили поточні питання у взаємодії Агентства з державними установами України та можливі майбутні вектори співпраці», – йдеться у повідомленні.

У FinCEN наголосили, що активно слідкуватимуть за процесом створення в Україні Служби фінансових розслідувань – єдиного органу для боротьби з фінансовими злочинами проти держави. У Мінфіні нагадали, що раніше також було досягнуто домовленості з Бюро з міжнародних питань боротьби з наркотиками та правопорядку Державного департаменту США та Міністерством фінансів Італії щодо організації навчань для майбутніх працівник Служби фінрозслідувань.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close