Техніка служитиме для посилення охорони державного кордону України.

Державна прикордонна Служба України отримала від США допомогу, у вигляді війскових засобів радіозв’язку. Такий подарунок США оцінюють у 21 млн доларів.

Стало відомо, що на церемонії передачі техніки був присутній президент України Петро Порошенко. Захід відбувся у Головному центрі зв’язку, автоматизації та зпхисту інформації Державної прикордонної служби.

“Радий можливості вручити прикордонникам сучасну, високоефективну техніку, яку ми отримали від наших американських партнерів. Це засоби військового радіозв’язку різних типів виробництва компанії HARRIS вартістю понад 21 млн доларів США… Понад півмільярда гривень як на наші гроші”, – заявив президент

Порошенко також відмітив, що ця техніка має посилити ефективність охорони й оборони державного кордону. Вона також дозволить краще організувати захищений телефонний радіозв’язок між підрозділами Прикордонної служби та покращити взаємодію із підрозділами Збройних сил і Національної гвардії. Вона дасть змогу ефективніше протистояти засобам радіоелектронної боротьби противника”, – сказав Порошенко.