[multilanguage_switcher]

Як повідомили у Пентагоні, вчора Сполучені Штати Америки та Україна погодилися на співпрацю в галузі оборонних технологій та модернізації Збройних сил України як крок, спрямований на посилення української обороноздатності та розширення підтримки США.

 

Міністр оборони США Ештон Картер та Міністр оборони України Степан Полторак підписали угоду про співпрацю під час зустрічі в Лондоні, на якій вони також обговорили конфлікт на сході України, де українські військові протистоять проросійським сепаратистам.

У заяві, опублікованій після зустрічі, Пентагон повідомив, що метою згаданої вище зустрічі є “зміцнення обороноздатності українських Збройних Сил, підготовка важливих для України реформ в оборонній сфері, вдосконалення процесів раціонального використання ресурсів, а також розширення співробітництва в галузі оборонних технологій”.

У своєму інтервʼю журналістам Картер заявив, що це “дуже, дуже важлива угода”, яка надалі допоможе Україні захистити власну територію. Він також призначив генерала армії США у відставці, колишнього голову Центрального командування Сполучених Штатів, головним радником з питань оборони для надання допомоги Полтораку та українським високопосадовцям у впровадженні реформ.

Також, у четвер, Міністр закордонних справ Німеччини закликав до термінової роботи над повним впровадженням режиму припинення вогню і висловив своє незадоволення повільним вирішенням конфлікту, у якому було вбито більше 9,500 осіб.

Окрім цього, шляхи вирішення україно-російського конфлікту будуть розглянуті на чотирьохсторонніх переговорах, за участі Німеччини, Франції, України та Росії.

Оригінальний текст : http://www.channelnewsasia.com/news/world/us-agrees-to-help-enhance-ukrainian-forces-dispatches-adviser/3111788.html