Головне в Україні

США Росії: Ми надалі підтримуватимемо Україну

[multilanguage_switcher]

Керрі зазначив, що США та ЄС наклали на Росію санкції і наполягають на дипломатичному вирішенні конфлікту на Донбасі та врегулюванні питання щодо анексії Криму.

США продовжуватимуть надавати підтримку Україні незважаючи на прагнення співпрацювати з Росією задля подолання спільних викликів.

Про це заявив держсекретар США Джон Керрі на конференції German Marshall Fund в Брюсселі.

«Ми хочемо працювати з Росією задля подолання спільних викликів. Я особисто провів більше часу на зустрічах з МЗС РФ, ніж з іншими іноземними дипломатами. Але діалог з Росією не звільняє нас від відповідальності у дотриманні принципів свободи та міжнародного законодавства. Наша позиція щодо підтримки стабільної, неподільної та демократичної України залишається незмінною», – висловився Керрі.

І додав: «У Москви не повинно бути жодних сумнівів з цього приводу, адже ми залишаємось відданими нашим принципам. Агресія це не те явище, яке кожен з нас радо прийме. У Європі це розуміють краще, ніж будь-де у світі».

Крім того, Керрі зазначив, що США та ЄС наклали на Росію санкції і наполягають на дипломатичному вирішенні конфлікту на Донбасі та врегулюванні питання щодо анексії Криму.

«Це очевидно, що Росія обурена санкціями, але ніхто не забув, що вони накладені згідно з міжнародними стандартами, і вони повинні змусити Росію повернутися до мирної політики та поважати суверенну країну», – наголосив держсекретар.

Посилання на оригнальний текст : http://true-news.info/usa-russia-we-will-continue-to-support-ukraine/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close