Російські підприємства, на думку Вашингтона, “порушують законодавство США про нерозповсюдження зброї масового знищення”.

США з 3 лютого ввели санкції проти трьох російських організацій. Про це йдеться в документі, опублікованому Держдепартаментом у федеральному реєстрі в четвер, 13 лютого.  

Під них потрапили КБП імені Шипунова в Тулі, НВО машинобудування і ВАТ Кумертауське авіаційне виробниче підприємство. За версією Вашингтона, ці організації “порушують національне законодавство США про нерозповсюдження зброї масового знищення (ЗМЗ) щодо Ірану, КНДР і Сирії”.  

Як випливає з цього документа, рішення про застосування обмежувальних заходів набрало чинності 3 лютого. У чорному списку фігурує цілий ряд китайських компаній.  

Термін дії санкцій становить два роки, однак може бути скорочений або припинений рішенням держсекретаря США Майклом Помпео.   Нагадаємо, США ввели нові санкції проти Росії через Крим в кінці січня. Дії США, ЄС і Канади підкреслюють силу трансатлантичного альянсу в протистоянні триваючої агресії Росії, відзначили в американському Мінфіні.  

Також у листопаді минулого року Україна ввела нові санкції проти Росії і Криму. Вони торкнулися 125 юридичних осіб, зареєстрованих на території країни-агресора і в анексованому Криму.

Ми в соціальних мережах