АктуальноВсі новини

США виділять Україні чотири мільйони на будівництво арсеналів

Вашингтон і Київ підписали меморандум про взаєморозуміння з управління арсеналами звичайних видів озброєнь.

Сполучені Штати виділяють Україні $4 млн на будівництво шести сховищ для вибухових речовин у рамках підписаного двома країнами 25 червня нового меморандуму з управління арсеналами звичайних видів озброєнь.

Про це йдеться в поширеній заяві прес-служби Держдепартаменту. “Сполучені Штати й Україна підписали новий меморандум про взаєморозуміння з управління арсеналами звичайних озброєнь. Підписаний помічником держсекретаря США з військово-політичних справ Кларком Купером і в.о. керівника департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України Русланом Німчинським меморандум передбачає виділення США $4 млн на будівництво шести сховищ для вибухових речовин протягом наступних двох років для Міністерства оборони України”, – йдеться в документі.

Раніше Конгрес США затвердив весь пакет допомоги з безпеки на суму 250 млн доларів, який повинен бути наданий Україні у 2019 році по лінії Пентагону на цілі посилення національної безпеки й оборони.

Також посол України в США Валерій Чалий заявляв, що в 2020 році Вашингтон може збільшити військову допомогу Києву – і по лінії Пентагону, і по лінії Держдепу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close