Білий Дім засудив дії проросійських сепаратистів, через які на Донбасі відбулось загострення бойових дій, що призвело до загибелі українських військовослужбовців, та закликав Росію дотримуватись домовленостей щодо припинення вогню.

Про це під час брифінгу в четвер, 20 липня, у Вашингтоні заявила речниця Державного департаменту США Хезер Науерт, передає Укрінформ з посиланням на власного кореспондента.

“Останні двадцять чотири години були найбільшим за кількістю жертв в одноденний період протягом 2017 року. За цей час були вбиті вісім українських військовослужбовців, у тому числі п’ятеро загинули внаслідок нападу, що, як з’ясувалося, був ініційований силами під проводом Росії”, – константувала пані Науерт.

Представниця Державного Депртаменту США закликала владу Росії та сили, “які вона озброює, тренує та очолює на сході України, негайно виконати умови припинення вогню”.

Для цього, підкреслила представник Держдепартаменту США, ці сили “повинні відвести всю важку зброю, відступити від лінії зіткнення та забезпечити повний, безпечний і необмежений доступ спостерігачів до міжнародного кордону”.