АктуальноГоловне в УкраїніУкраїна

Створено координаційну раду з розв’язання проблем у сфері містобудування

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення консультативно-дорадчого органу у сфері містобудування.

В Україні 29 вересня створено координаційну раду з розв’язання проблемних питань у сфері містобудування. Відповідний указ опубліковано на сайті президента України Володимира Зеленського.

Координаційна рада функціонуватиме як консультативно-дорадчий орган при президенті.

“Сформовано з метою створення належних умов для реалізації права громадян на житло, напрацювання ефективних механізмів захисту прав інвесторів і забудовників об’єктів житлового будівництва та інших об’єктів містобудування”, – ідеться в повідомленні.

Основними завданнями координаційної ради вказано:

вивчення проблемних питань, які виникають під час реалізації права громадян на житло, забезпечення прав інвесторів і забудовників об’єктів житлового будівництва та інших об’єктів містобудування, і встановлення передумов їх виникнення;

системний аналіз практики реалізації державної політики у сфері містобудування;

моніторинг стану виконання актів законодавства у сфері містобудування;
вироблення пропозицій президенту щодо стимулювання і розвитку інвестиційної діяльності у сфері містобудування, впровадження ефективних механізмів захисту прав інвесторів і забудовників об’єктів житлового будівництва та інших об’єктів містобудування, розв’язання проблемних питань у сфері містобудування.

В указі президента повідомляють, що керівник Офісу президента України протягом місяця має подати пропозиції щодо персонального складу координаційної ради з розв’язання проблемних питань у сфері містобудування.

Задумка гарна, чекаємо позитивних результатів.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close