У Малиновському райсуді почалася масова бійка. Активісти на чолі з Михайлом Саакашвілі пішли на штурм судового залу, який охороняла поліція.

Малиновський районний суд Одеси виніс виправдувальний вирок меру Одеси та іншим чиновникам Одеської міськради у справі про фінансові махінації під час покупки будинків заводу Краян.

Колегія суддів Малиновського районного суду Одеси, до складу якої входить Дмитро Передерко, Віктор Корой і голова колегії Сергій Черевко, винесла свій вердикт у “справі Краяна” і виправдала обвинувачених мера Одеси Геннадія Труханова, його заступника Павла Вугельмана, директора Департаменту міськгосподарства Олексія Спектора, його заступника Володимира Радіонова, депутата Одеської міськради Василя Шкряба, – йдеться в повідомленні.

Суд визнав звинувачення прокурорів САП недоведеним, а дії обвинувачених у рамках своїх повноважень – законними.

Одним із факторів, що вплинув на таке рішення, могло стати визнання судом неприпустимими такі докази, як повідомлення про підозру меру Одеси Геннадію Труханову та іншим обвинуваченим неуповноваженою особою, а також експертизу оцінки вартості будівлі, згідно з якою Одеська міськрада переплатила за будівлі на вул. Косівській, 2Д в кілька разів.

Тепер у прокурорів САП є сім днів, з моменту отримання підписаного рішення суду, на подачу апеляції.

Також повідомляється, що після виправдувального вироку Труханову в Малиновському райсуді почалася масова бійка. Активісти на чолі з Михайлом Саакашвілі пішли на штурм судового залу, який охороняла поліція. Суд оголосив перерву на 10 хвилин, після чого продовжив роботу.

Нагадаємо, 14 лютого Геннадій Труханов був затриманий в аеропорту Бориспіль відразу після прильоту з Варшави. Тоді ж затримали і заступника мера Одеси Павла Вугельмана.

Мера Одеси підозрюють у зловживанні службовим становищем у справі про купівлю будинків заводу Краян за 185 млн гривень. Його відпустили на поруки народного депутата від Блоку Петра Порошенка Дмитра Голубова.