АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Суд визнав протиправними дії Парубія

Окружний адміністративний суд Києва розглянув справу за позовом народного депутата Сергія Власенка.

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав протиправними дії голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо надання слова представнику президента України Ірині Луценко на засіданнях погоджувальної ради депутатських фракцій.

Про це повідомила прес-служба суду в п’ятницю, 10 травня.

“Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши в судовому засіданні справу за позовом народного депутата Сергія Власенка до голови Верховної Ради України, визнав протиправними дії спікера парламенту з надання представнику президента слова для виступу на засіданнях Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) у період з 5 лютого 2018 року до 8 квітня 2019 року”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що приводом для прийняття судом такого рішення стало те, що відповідно до закону України Про Регламент Верховної Ради України не передбачено надання на засіданнях Погоджувальної ради слова для виступу представникові президента.

Також повідомляється, що в задоволенні решти позовних вимог було відмовлено.

Раніше Солом’янський райсуд Києва зобов’язав НАБУ почати кримінальну справу проти Андрія Парубія. Бюро має розслідувати перевищення службових повноважень спікера Ради і нецільове використання бюджетних коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close