Нового фігуранта справи бронежилетів Михайла Каморянського взяли під варту і призначили заставу в розмірі майже 77 млн.

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід останньому фігуранту справи бронежилетів Михайлу Каморянскому у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю застави в розмірі 76 млн 840 тис. грн. Про повідомив представник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних сил України Сергій Місюра, передає Укрінформ.

За його словами, відповідне рішення прийняв увечері напередодні, 14 листопада, суддя Олег Білоцерковець.

Крім арешту головного фігуранта справи – керівника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Дмитра Марченка, суд 13 листопада обрав заходи ще для трьох підозрюваних.

Зокрема, перший заступник начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Сергій Почтаренко два місяці перебуватиме під вартою на гауптвахті з можливістю застави більш ніж 76 млн грн. Для заступника начальника управління Ольги Капінус і начальника відділу розробки речового майна Василя Саковця обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту до 3 січня 2020 року.

Нагадаємо, Дмитро Марченко був заарештований 11 листопада з правом внесення застави.

Раніше ДБР вилучило 11 тисяч бракованих бронежилетів, закуплених Міноборони. Також відомство опублікувало розмови чиновників Міноборони про закупівлю бракованих бронежилетів для армії.

Ми в соціальних мережах