Всі новиниГоловне в Україні

Світ не визнає анексію Криму та просить РФ звільнити українських в’язнів.

Вслід за виходом в світ декларації Держдепу США про невизнання анексії українського Криму Росією суверенітет України підтримали багато держав та міжнародних організацій.

Так, Канада нагадала про незмінну повагу до територіальної цілісності України і засудила незаконну окупацію півострова Крим.

Відповідна заява з’явилась на сайті Канадського уряду.

В уряді Канади наголосили, що захопивши Крим, РФ не лише порушує міжнародне право, але ставить під загрозу основи світової безпеки.

“Канада підтверджує своє незмінну повагу до територіальної цілісності України та засуджує дії, вжиті Росією для насильницької інтеграції Кримського півострова в Росію, в тому числі через відкриття мосту через Керченську протоку в травні 2018 року”, – йдеться у заяві.

Окрім того, канадці схвильовані порушеннями прав людини у Криму, зокрема репресіями інакодумців, арештами громадських активістів, тортурами, затриманнями і зникненнями.

“Ми звертаємось із закликом звільнити всіх незаконно засуджених на території РФ українських громадян, у тому числі Олега Сенцова, які були вивезені до Росії та засуджені судами, юрисдикцію яких в Криму ми не визнаємо” – заявили в уряді Канади.

За звільнення українських в’язнів активно виступила і Франція. Так, на будівлі міської мерії у 4-ому муніципальному окрузі Парижу сьогодні буде розміщено фотографію українського режисера Олега Сенцова, який 76-ий день голодує в Російській в’язниці на знак протесту проти незаконних арештів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close