Україна отримає від Світового банку кредит на розвиток і підтримку сільськогосподарської галузі.

У найближчі п’ять років Україна може збільшити продуктивність сільгоспгалузі на 30%, в результаті чого ВВП зросте на 4,4%, повідомляє сайт Світового банку. Для цього банк надасть Україні $200 млн в кредит.

Кошти підуть на програму, яка дозволить залучити більше приватних інвестицій в українське сільське господарство і розширить можливості малих і середніх підприємств галузі.

За словами директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, зростання економіки України можна прискорити, якщо збільшити ефективність і зміцнити прозорість сільськогосподарської галузі.

“Підвищення продуктивності сільського господарства на 30% могло б протягом наступних п’яти років збільшити ВВП на додаткові 4,4%”, – вважає Кахконен.

У банку зазначають, що основна рушійна сила економіки України сільськогосподарська продукція, на яку припадає майже 42% (18 млрд дол.) загальної вартості експорту. При цьому наголошується, що сектор не використовує свої можливості на всю потужність, а його потенціал може прискорити економічне зростання України.

Раніше Україна вже брала кредит на економічне зростання. Тоді Deutsche Bank дав під гарантії Світового банку кредит для України в розмірі 529 млн євро.

Ми в соціальних мережах