[multilanguage_switcher]

Він вже був суперзіркою!

В Україні Стас Шурінс вже був знаменитою зіркою. В “The Voice”  26-річний співак тепер так чи інакше знову мусить починати все спочатку…

Співак, який народився в Латвії,  хотів вплинути на тренерів проникливою піснею «7 років» Люкома Грема. Як це, бути на піку слави, музикант вже відчував.

Перед тим як вийти на сцену Стас розповів, як у 2007 році він зі своєю групою відправився в  Україну, щоб взяти участь у кстингу до музичного шоу – і виграв! Він став у центрі уваги.

“Я був відомий і отримував все, що хотів. Коли я йшов по дорозі, люди впізнавали мене. Це було здорово! “, згадував музикант.

Але потім почалась війна на Сході України і Стасу  довелось тікати. Але він береже спогади про свої зіркові часи.

“Іноді я дивлюся на фотографії з мого старого життя. І мені стає смішно, це ніби сон”.

Зараз співак живе в Бранденбурзі і працює листоношею. Участь в “The Voice” – це для нього надія на новий старт. “Мій останній шанс”, вважає Стас.

Він дуже хвилювався під час свого проникливого виступу. Івонн Катерфельд підвелась за п’ять секунд до сирени. У той час як публіка вже плескала з ентузіазмом, а її колеги розвернулися. Приголомшені такою реакцією, учасник на останніх тактах провів рукою по обличчю, щоб приховати сльози.

Враження Андреаса Боурані: “У вашому голосі є все. … Я навіть вважаю, що ви можете виграти це шоу”.

Посилання на оригінальне джерело : http://www.bild.de/unterhaltung/tv/the-voice/kandidat-stas-schurins-war-schon-mal-superstar-48426466.bild.html