АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніГоловне у СвітіПодії в Україні та СвітіСвітУкраїна

Трамп дав пораду Зеленському щодо Росії

Президент США вірить, що Зеленський та Путін зустрінуться і зможуть врегулювати конфлікт на Донбасі.

Президент США Дональд Трамп відзначив прогрес у відносинах Росії та України і порадив українському президенту Володимиру Зеленському продовжувати в тому ж дусі. Про це він сказав під час двосторонньої зустрічі із Зеленським у Нью-Йорку. 

“Я бачу, що за той короткий час, що ви перебуваєте на посаді (президента – ред.), ви вже досягли значного прогресу у відносинах із Росією. Продовжуйте в тому ж дусі”, – заявив Трамп. 

На його думку, президент Росії Володимир Путін прагне врегулювання конфлікту на Донбасі. 

“Я по-справжньому вірю, що президент Путін хотів би чогось досягти. Я по-справжньому сподіваюся, що ви та президент Путін зустрінетеся і зможете вирішити вашу проблему. Це було б неймовірним досягненням”, – сказав глава американської адміністрації. 

У свою чергу Володимир Зеленський вважає, що тільки спільні зусилля ЄС і США можуть допомогти врегулювати ситуацію на Донбасі. 

“Ми розуміємо, що тільки разом ЄС і США можуть допомогти зупинити війну на Донбасі”, – сказав він і додав, що Україні потрібна не просто “допомога, а підтримка”. 

Нагадаємо, зустріч Зеленського і Трампа відбулася у Нью-Йорку в рамках візиту президента України до США для участі в 74 сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close