АктуальноГоловне в УкраїніУкраїна

Ціна дебатів

Дебати на НСК Олімпійський будуть коштувати приблизно від шести до восьми мільйонів гривень. Кандидати розділять витрати порівну.

Передвиборні дебати на стадіоні НСК Олімпійський будуть коштувати приблизно від шести до восьми мільйонів гривень, ці витрати розділять порівну виборчі фонди кандидатів у президенти. Про це заявив спікер передвиборного штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі телеканалу 112 Україна.

“Тобто це, грубо кажучи, 3-4 мільйони гривень (від кожного кандидата – ред.) на проведення цього заходу. Це, звичайно ж, великі гроші, але я думаю, що в бюджеті країни знайдуться інші статті, на які варто було б витратити ці ресурси”, – сказав Разумков.

Він додав, що в першу чергу цих дебатів хочуть опоненти і кандидати в президенти, тому “було б неправильно навантажувати державний бюджет витратами на цей захід”.О

Зазначимо, раніше Порошенко запропонував Зеленському провести передвиборні дебати на стадіоні між 16:00 і 18:00 19 квітня, а потім взяти участь на дебатах в студії Суспільного мовника.

У Зеленського наполягають на проведенні дебатів на стадіоні між 19:00 і 22:00.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close