АктуальноВсі новиниУкраїна

У Кабміні підготували нові санкції проти Росії

Санкції планують ввести проти причетних до судів над українцями в Криму і тих, хто захоплював українські катери.

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб ініціює введення санкцій проти “слідчих”, “прокурорів” і “суддів”, які влаштовували суди над українцями в Криму. Також санкції пропонується ввести проти силовиків, які затримали українських кораблі в Керченській протоці 25 листопада 2018 року.  

“Фахівці Мінветеранів зібрали достатньо інформації про причетність до акту збройної агресії на судна Військово-морських сил України (які були взяті в полон силовиками РФ 25 листопада 2018 року в Керченській протоці). А також проти так званих “слідчих”, “прокурорів” і “суддів”, які влаштовували політично мотивовані переслідування, судилища над українськими громадянами на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя”, – йдеться в повідомленні відомства.

Зазначається, що співробітники Мінветеранів підготували проект розпорядження про застосування санкцій проти кількох десятків осіб.

Зараз зазначений проект направлено на узгодження в профільні органи влади.  

“Після його погодження проект розпорядження буде винесено на розгляд Кабінету міністрів України і, в разі прийняття урядом, стане підставою для прийняття Радою національної безпеки і оборони України рішення про застосування санкцій”, – додали у відомстві.

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close