головне у світіПодії в світіСвіт

У Канаді паводок затопив понад тисячу будинків

Для допомоги в евакуації населення і захисту об’єктів інфраструктури в Квебеку були розгорнуті війська.

У канадській провінції Канади сотні людей були змушені залишити свої будинки через масштабний паводок. Про це повідомило CBC News в неділю, 21 квітня.

“Більше 1000 будинків затоплені в провінції Квебек, причому більшість – неподалік від столиці Квебек-сіті, в тому числі 500 будинків пішло під воду в місті Сент-Марі, за 60 км на південь від столиці”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією місцевої влади, рівень води в річці Шоудьє, яка протікає в місті, кожну годину піднімався на 20-25 см. Нинішній паводок є безпрецедентним в історії міста.

Для допомоги в евакуації населення і захисту об’єктів інфраструктури в Квебеку були розгорнуті війська. До боротьби зі стихією залучено 600 військовослужбовців та десятки одиниць спеціальної техніки.

Метеорологи прогнозують, що протягом найближчих днів температура повітря знизиться, а опади припиняться. Це посприяє зниженню рівня води у водоймах.

Минулого тижня Пакистан і Індію накрили піщані бурі і сильні зливи, що викликали повені. Сотні людей постраждали, а кількість загиблих в обох країнах досягла 113 осіб.

Нагадаємо, на початку квітня в Ірані від повені загинули 70 осіб.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close