У Москві будуть чекати заяв і дій Зеленського. Поки “занадто багато білих плям”, заявив Пєсков.

Президент Росії Володимир Путін буде вибудовувати російсько-українські відносини після заяв і дій нового президента України Володимира Зеленського. Про це заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

“У будь-якому випадку президент Росії як людина, яка визначає зовнішню політику російської держави, в тому числі визначає вектор політики щодо України, саме на підставі конкретних заяв і дій [Зеленського] буде вибудовувати свою лінію спілкування з керівництвом України… Ми вже говорили про те, що поки багато білих плям в плані розуміння підходів обраного президента України до основних питань на порядку денному двосторонніх російсько-українських відносин”, – сказав Пєсков.

Разом з тим, прес-секретар Путіна відмовився відповісти на питання, як будуть будуватися відносини, якщо слова і дії Зеленського не влаштують Москву.

“Мовою дипломатів це називається “евентуальні міркування. Вони навряд чи доречні, тим більше в такій чутливій сфері, як російсько-українські відносини”, – сказав він.

Як повідомлялося, раніше спецпредставник Держдепу США Курт Волкер підтримав прямий діалог Зеленського і Путіна. Пізніше радник Зеленського виступив проти переговорів з Путіним. Сам Зеленський щодо цього жодних заяв не робив.

Ми в соціальних мережах