АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

У Києві оголосили карантин через коронавірус

Обмежувальні заходи вводяться в столиці до кінця березня – будуть закриті школи і заборонені масові заходи.

Влада Києва з 12 березня вводить у столиці карантин, заявив мер міста Віталій Кличко у Facebook.  

У зв’язку з цим вводиться заборона масових заходів і закриваються школи.   Друзі! Щоб запобігти можливому розповсюдженню захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів і обмежень.

Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання, ми вирішили не чекати і убезпечити жителів міста.

Превентивні заходи в Києві вводимо з 12 березня. Попередньо – до кінця місяця”, – сказав він.  

Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес у закладах загальної та вищої освіти, в дитячих садах, в художніх, спортивних школах. Також буде обмежено проведення масових заходів.  

“Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах”, – пояснив мер.  

“Друзі! Ніякої паніки! Відповідально ставимося до свого здоров’я, дотримуємося правил гігієни. А якщо відчуваєте себе погано, – відразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!” – додав Кличко.

Друзі! Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень. Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, ми вирішили не чекати і убезпечити мешканців міста. Превентивні заходи в Києві запроваджуємо з 12 березня. Попередньо – до кінця березня.Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти. В дитячих садочках. У мистецьких, спортивних школах та інших. Також обмежуємо проведення масових заходів у столиці. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах.Друзі! Ніякої паніки! Відповідально ставимося до свого здоров’я, дотримуємося правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле, – одразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!

Опубліковано Віталієм Кличком Середа, 11 березня 2020 р.

За даними ЗМІ, подібні заходи сьогодні затвердить Кабмін на загальнодержавному рівні.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close