АктуальноВсі новиниУкраїна

У Лаврі COVID-19 виявили у 30 священиків – ЗМІ

Три десятки духівників із 44 отримали позитивні результати на коронавірус, повідомляють журналісти.

Братія Києво-Печерської Лаври отримала результати тестів на коронавірус, проведених 4 квітня. Про це повідомляє ICTV з посиланням на журналістку Ірину Заславець.

За інформацією ЗМІ, 30 духівників із 44 отримали позитивні результати. Над результатами тестів працювали в лабораторії Діаген.

Зазначимо, що намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря в Києві єпископ Іона (Черепанов) повідомив у Facebook, що заразився коронавірусом. Зараз він перебуває в ізоляції і займається монастирськими справами віддалено.

“Після недільної служби на вулиці у мене піднялася температура, в понеділок вона досягла 38 градусів, і я вирішив про всяк випадок зробити тест. Вчора стало відомо, що він позитивний”, – повідомив він.

За словами намісника Свято-Троїцького Іонинського монастиря, зараз його самопочуття в нормі, температура 9 квітня вранці не перевищувала 36,7 градусів.

“Перебуваю в повній ізоляції. Служби в монастирі проходять своєю чергою, але без парафіян, оскільки ботсад закритий на карантин. Де заразився – не знаю. За такої кількості контактів, як у мене, це не дивно… Перебуваю під контролем лікарів, монастирські справи не залишаю, але займаюся ними в віддаленому режимі – по телефону, смс та інше…”, – написав єпископ Іона.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close