АктуальноУкраїна

У Міноборони створили нове управління для реформ

В Україні ліквідували Проектний офіс реформ Міноборони, а замість нього створили Директорат оборонної політики.

Наказом глави Міністерства оборони в Україні ліквідовано Проектний офіс реформ і створено замість нього Директорат оборонної політики. Про це йдеться в офіційній заяві МОУ щодо перезавантаження реформування оборонного відомства в Україні.

У Міністерстві оборони зазначили, що Проектний офіс реформ був консультативно-дорадчим органом при відомстві, а для реалізації цілей і цілей оборонної реформи в Україні наказом глави відомства введений в дію Директорат оборонної політики (ДОП).

“Сьогодні, як ніколи, керівництвом Міністерства оборони України та командуванням ЗС докладаються зусилля для проведення реформування на стратегічному рівні, в сфері управління людськими ресурсами та в оборонно-промисловому комплексі. Саме ці три напрямки визначені пріоритетними для підтвердження з боку міністерства оборони США прогресу у впровадженні оборонної реформи в Україні. Тому наказом міністра оборони України Андрія Тарана введений в дію Директорат оборонної політики”, – йдеться в повідомленні.

Прес-секретар міністра оборони Світлана Павловська зазначила, що керівництво відомства в цьому напрямку тісно співпрацює зі стратегічними радниками – представниками оборонних відомств країн-членів НАТО, де кожен з радників має значний досвід служби і перебування на керівних посадах в збройних силах своїх країн. За її словами, така співпраця є вкрай важливою для реалізації реформування в рамках діяльності Директорату.

“У Директорат оборонної політики можуть прийти працювати всі, хто готовий брати участь у реформуванні оборонного відомства. Запрошуємо членів Проектного офісу… взяти участь в конкурсах на державну службу, щоб працювати на штатних посадах в Директорат”, – заявила вона.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close